Úvodní stránka » Výrobky HÖRMANN

Výrobky HÖRMANN

Kvalitě značky HORMANN můžete důvěřovat

Zcela ve smyslu zakladatele firmy je nyní značka HORMANN opravdovým příslibem kvality.Rodinný podnik se díky 75 rokům zkušeností ve výrobě vrat a 15 milionům prodaných vrat stal vedoucí firmou na evropském trhu.To Vám při nákupu garážové a vratové techniky HORMANN dává dobrý pocit.

Všechny komponenty vrat a pohonů společnost HORMANN sama vyvíjí a vyrábí.Naši vysoce kvalifikovaní pracovnící intenzivně pracují na nových výrobcích,neustálém dalším vývoji a zlepšování detailů.Tak vznikají patenty a výhradní postavení na trhu.Dlouhodobé zkoušky za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové výrobky v kvalitě HORMANN.

Vrata a pohony jsou u výrobce HORMANN stoprocentně vzájemně přizpůsobeny a pro Vaši bezpečnost zkoušeny a certifikovány nezávislými a uznávanými ústavy.Jsou vyráběny podle systému řízení jakosti DIN ISO 9001 a splňují všechny požadavky evropské normy EN 13241-1.

Díky vynikajícím technickým řešením a nekompromisnímu zajišťování kvality dostane zákazník společnosti HORMANN 10 roků záruky na všechna sekční vrata a 5 roků záruky na pohony.

Více na :  www.hormann.cz

Osvědčení HORMANN 2021.jpg

Osvědčení HORMANN 2016

Osvědčení HÖRMANN 2021

Osvědčení HÖRMANN 2019

21. 1. 2021 |Článků: 0